• Dibondová orientační cedulka s UV potiskem
  • Přímý potisk plastu
  • Velkoformátové cedule polepené samolepkou
  • Firemní logo - dibondová cedulka s potiskem
  • Firemní štítek - tisk na dibond

Na základě přání našich zákazníků jsme připravili nejžádanější informační a orientační cedulky, které jsou doplněny o piktogram srozumitelý nezávisle na jazyku.

Naše výrobní možnosti nejsou omezeny pouze na jediné zpracování a materiál, proto nabízíme v základu pro stejný motiv 13 rozměrů, 37 barev, včetně možnosti vlastní barevné kombinace pozadí, motivu, rámečků. Možné je si zvolit ostré nebo zaoblené rohy, výběr z několika materiálu, které jsou postupně rozšiřovány. K dispozici tak je více než 290 milionu! unikátních provedení každého motivu. Vše s průměrnou dobou expedice 3-4 pracovní dny od potvrzení objednávky.

On line kalkulace, katalog a objednávka na www.UniKus.cz

Vlastní elektronická objednávka nabízí nejvýhodnější cenu zpracování, jelikož cenu výrobku nezatěžují produkční a grafické práce jako u individuálního zpracování.

Pokud si i tak v naši předdefinované nabídce nevyberete, je možné zpracovat Vaši objednávku individuálně. V takovém případě je cena výrobku navýšena o cenu služeb, jako jsou grafické a produkční práce v ceně od 350 Kč bez DPH. Celková cena služeb není paušalizována, záleží na konkrétním požadavku a je počítána dle času. Tedy u jasného požadavku s případnými bezchybnými daty pro výrobu je cena služeb minimalizována, oproti tomu při mnohonásobném zpracování náhledů a upřesňování nejasností, které je náročné převážně na čas komunikace, může být cena služeb mnohonásobně nad celkovou cenou výrobku. Cena výrobku je při stejných parametrech stejná, jak pro individuální zpracování tak pro předdefinované.