• Dibondová orientační cedulka s UV potiskem
  • Přímý potisk plastu
  • Velkoformátové cedule polepené samolepkou
  • Firemní logo - dibondová cedulka s potiskem
  • Firemní štítek - tisk na dibond

RZ (SPZ) na kočárek, kolo, auto i motorku – jmenovka na kočárek – dárek pro dítě i novorodiče

Hledáte originální tip na dárek pro novorozence a jejich novorodiče? Řešením je náš eshop a plastová jmenovka na kočárek. Poznávací značky - SPZ na kočárky se jménem dítěte jsou zhotoveny z plastu a na kočárek ji lze přidělat několika jednoduchými způsoby. Poznávací značka na kočárek může být připnuta rychlosvorkami nebo si značky se jménem dítěte můžete objednat s kovovými očky.

Jméno na kočárek je zhotoveno přímým tiskem na materiál tvrdém bílém plastu. Na RZ na kočárek si můžete objednat nejen jméno, datum narození, případně fotografii novorozence.

Je složité vybrat pro tak malé dítě dárek, který je netradiční. Dárky novorozencům v podobě jmenovky na kočárek ocení každý novorodič. Tento dárek pro novorozence online můžete objednat na www.unikus.cz/auto-a-moto-znacka-se-jmenem. Na této adrese je možný výběr jména, včetně zdrobnělin. Volba materiálu, velikosti, typu (auto/moto) a barevného provedení.

Pro náročnější zákazníky nabízíme možnost individuálního grafického zpracování. Při takovém zpracování je k ceně výrobku připočítána cena služeb (grafických prací a produkčních prací dle času zpracování) v základu od 400 Kč (484 Kč včetně DPH).  Řešení našeho značení je zcela bez omezení a na Vaší fantazii. Do vlastní značky je možné umístit jméno, přezdívku, obrázek, fotografii, logo … Výroba je realizována přímým potiskem, tedy nehrozí loupání folie, zranitelnost ve vlhkém prostředí a blednutí jako u jiné formy digitálního tisku.

RZ tiskneme také s firemním logem jako forma upozornění na vyhrazeného parkoviště pro zákazníky dané společnosti stejně jako rezervace parkovacího místa pro konkrétní automobil

Tištěná SPZ s vlastním jménem je originální také na kolo ve formě motorkářské SPZ. Takové značení vyrábíme nejen pro jednotlivce, ale také pro skupiny přátel na společný výlet i značení s firemním logem na team buldingové akce. Při více kusech je dosaženo radikálního snížení ceny na kus.


Parametry vlastní RZ (SPZ):

  • materiál - pěnové PVC tloušťky 2 mm (dle velikosti), nebo stríbrný kartáčovaný bond (hliník/plast/hliník)
  • forma uchycení - samolepící, nebo 2x dírka 5 mm + rychloupínací pásky
  • výrobní termín - maximum 6 pracovních dnů s možností upřednostnění na 1 pracovní den
  • pro hromadnou objednávku možnost personifikace - jedna šablona a měnící se jména

On-line objednávka:

www.unikus.cz/auto-a-moto-znacka-se-jmenem